icon-sitemap

Kavalėlienė Vitalija

Gimiau 1951 m. gruodžio 23 d. Kybartuose. Turėjau du brolius ir sesę.
Mokiausi Kybartų K. Donelaičio vidurinėje mokykloje. Baigiau 1970 m. Buvau įstojus į J.Gruodžio muzikos mokyklą Kaune, bet susiklosčius šeimyninėms aplinkybėms baigiau tik 2,5 kurso. Mokiausi chorinio dirigavimo klasėje, nes visuomet patiko muzika: dainavau mokyklos mergaičių ansamblyje ir mišriame chore. Taip pat visąlaik patiko piešti, ir ne tik mokykloje.
1971 m. ištekėjau. Susilaukiau dviejų vaikų: Aido ir Agnės. Gyvenau visuomet Kybartuose, dirbau įvairiuose darbuose. Ilgiausiai darbavausi Lieponos pasienio užkardoje. Šiuo metu - senjora.

Fotografija mane domino nuo jaunystės, bet pradžioje pati nefotografavau. Pirmos fotografijos buvo šeimos narių, įvairių susiėjimų. Viską darėm patys: ryškinom ir t.t. O maždaug prieš 15 metų pradėjau fotografuoti gamtą: debesis, įvairius gamtos reiškinius, medžius, kas krenta į akį. Vaikščiodama gamtoje įsivaizduoju, kaip tie vaizdai atrodytų nuotraukoje. Fotografuoju netgi pro kambario langą.
Darbelius, kurių turiu nemažai, jau matė Kybartų bibliotekos lankytojai.

K.Naumiesčio g. 18, Kybartai, Vilkaviškio raj.
Tel.: 861001229

Vilkaviškio r. sav. viešoji biblioteka Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnyba