icon-sitemap

Alavočiūtė Monika

Nėrimas.
Adresas: Marijampolės g. 22, Gižų- Daržininkų km., Vilkaviškio raj.
El.paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel.: 862965728

Kiekvienas tikras polinkis, ugdomas darbštumo, girdomas kūryba, maitinamas įkvėpimu, visada duoda nuostabius vaisius. Ir visai nesvarbu, kaip tą polinkį pavadinsime, menu, amatu, kasdieniu darbu.
Gimiau 1991 m. balandžio 17 d., gyvenu Gižų-Daržininkų kaime, Vilkaviškio rajone. Nėrimas vašeliu - tai hobis, galimybė išlaisvinti susikaupusias idėjas. Juo susižavėjau dar mokykloje. Baigiau Istorijos bakalauro ir Viešojo administravimo magistrantūros studijas VDU.

Nerti pradėjau dar mokykloje. Man patinka kurti vienetinius drabužius, nes tai tampa tarsi iššūkis. Man nepatinka rutina, norisi išskirtinumo, savitumo, todėl stengiuosi kiekvieną drabužį sukurti skirtingą, išmėginti kažką naujo. Jei mano suknelės prakalbėtų, jos visos pasakytų, kaip kruopščiai jas stengiuosi nunerti, su kokia pakilia nuotaika ir džiaugsmu jas neriu. Jeigu neriu rūbą ir man kažkas jame nepatinka, galiu perdaryti jį iš pagrindų kol patiks. Arba numetu į šoną iki kol ateis laikas idėjai, ką toliau daryti. Darau tik tai, kas patinka ir kada yra įkvėpimas.
Nėrimas kai kam gali atrodyti kaip darbas, bet man tai hobis, kuris mane atpalaiduoja, išlaisvina. Jaučiu poreikį pasidalinti savo kūryba su kitais, todėl mano rūbai yra įamžinami fotosesijose.

Vilkaviškio r. sav. viešoji biblioteka Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnyba