icon-sitemap

Sankūnienė Irena

Veikla: atvirukai, siuvinėjimas, nėrimas, mezgimas.
Gyvena Nepriklausomybės 66-44, Vilkaviškis
Tel.: 86551191

Gimė 1949 05 28 Kybartuose. Baigė Kybartų K.Donelaičio vidurinę mokyklą. Mokykloje turėjo labai gerą darbų mokytoją Dalią Monkevičienę, kuri supažindino su įvairiomis rankdarbių technologijomis, išmokė net juostas austi. Tačiau pirmoji mokytoja buvo mama. Jos dėka išmoko megzti, siuvinėti. Po vidurinės baigė Kauno medicinos mokyklą ir dirbo Kauno III-joje ligoninėje. Teko nuomotis butą. Šeimininkė mezgė mezgimo mašina, tad megzti mašina išmoko ir I.Sankūnienė.

Ištekėjusi grįžo dirbti į Vilkaviškį. Pradėjo dirbti medicinos seserimi lopšelyje-darželyje „Saulutė“ lopšelio grupėje. Čia ir prasidėjo darbeliai iš popieriaus.
Vėliau teko baigti Šiaulių pedagoginį universitetą, kur dar labiau susipažino su įvairiausiomis meninėmis technikomis. Daug važinėjo į įvairius kursus, seminarus. Daugiau kaip trisdešimt metų mezga, neria, siuvinėja, daro atvirukus. Buvo surengusi keturias asmenines parodas. Dviejose parodose dalyvavo su „TAU“ universiteto rankdarbių klubo narėmis.
Menininkės atvirukų stendas ir dabar kabo buvusioje darbovietėje, lopšelyje-darželyje „Eglutė“.

Vilkaviškio r. sav. viešoji biblioteka Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnyba