icon-sitemap

Alkevičienė Kristina

Kontaktai:
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. 862078660
http://rankustebuklai.x10host.com

Esu įgijusi siuvimo technologės ir individualiojo siuvimo specialybę Vilniaus kolegijos dizaino ir technologijų fakultete. Dirbau įvairiose siuvimo bendrovėse. Šiuo metu dag laiko skiriu tautodailės puoselėjimui. Vedu edukacinius užsiėmimus ir mokymus bendruomenėse, dalyvauju mugėse, parodose, įvairiuose bendruomenių renginiuose. Mėgstu keliauti, skaityti teologinę, psichologinę ir istorinę literatūrą, dalyvauti įvairiuose seminaruose. Domiuosi tautodaile, etnografija, Lietuvos ir kitų šalių kultūra bei istorija. Mano hobis – įvairios rankdarbių technikos: nuo drabužių siuvimo, dekupažo iki įvairių gaminių vėlimo iš vilnos. Tikiuosi savo žinias ir turimą patirtį perduoti jaunajai kartai.

Atveriu duris į savo rankdarbių pasaulį. Įvairiausi rankdarbiai ir jų paslaptys mane užbūrė jau vaikystėje… Man rankdarbiai – tai rankų stebuklai. Tai mano saviraiška ir neišsemiami fantazijos klodai. Tiesiog noriu savo rankų darbais daryti pasaulį ir gražesnį ir geresnį. Kai tai darau ir žmonės gerėja, ir viskas gražėja. Mėgstu daryti vienetinius darbus, nepakeliu monotonijos, patinka visi spalvų atspalviai. Į savo darbą stengiuosi sudėti visą savo širdį. Mano gyvenime svarbios siuvimo, siuvinių dizaino ir technologijų studijos, bet tuo nenorėjau apsiriboti ir savo rankdarbių skrynią papildžiau dekupažo bei veltais gaminiais. Vilna ne tik puošia, šildo, bet ir gydo. Tuo įsitikinau pati, siūlau ir Jums išbandyti. Galiu nuvelti gaminį pagal pageidaujamą spalvą, dydį. Labai vertinu kas yra natūralu, ekologiška, iš pačios gamtos. Tai ir mano augintos, rinktos vaistažolės, sudėtos į iš natūralaus audinio mano pačios siūtus maišiukus. Tad jei ieškote dovanos savo artimiesiems, draugams, vaikams žvilgtelėkit ir išsirinkit jums mieliausią širdimi sukurtą ir jos šiluma apglėbtą darbelį.

Vilkaviškio r. sav. viešoji biblioteka Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnyba